COÖRDINATOR EVENTS & PROGRAMMERING

24 – 32 uur per week

HET VEERKWARTIER HAARLEM IS PER DIRECT OP ZOEK NAAR EEN COORDINATOR EVENTS & PROGRAMMERING. HET IS EEN NIEUWE FUNCTIE DIE VEEL RUIMTE BIEDT VOOR EIGEN INITIATIEF. HET VEERKWATIER IS EEN BUITENPLEK AAN DE RAND VAN HAARLEM. EEN PLEK WAAR IEDEREEN ZICH WELKOM EN ZELFS EEN BEETJE THUIS VOELT. DE SFEER & KARAKTER VAN HET VEERKWARTIER IS OPEN, CREATIEF EN VERRASSEND. DIE SFEER WORDT DOOR DE PLEK, HET PAVILJOEN EN VOORAL DOOR ONZE MENSEN BEPAALD. HET VEERKWARTIER IS HET HELE JAAR OPEN. MET VEEL PARTIJEN, BORRELS, HUWELIJKEN, VOORSTELLINGEN, MUZIEK OPTREDENS, DANSFEESTJES & FILMAVONDEN. NIEUW DIT SEIZOEN IS HET VEEREILAND: EEN PLEK WAAR JONG & OUD KUNNEN SPELEN. MET EEN BLOTENVOETEN & KABOUTERPAD. EN NIET TE VERGETEN HET VEERKWARTIER IS EEN RESTAURANT IN DE BUITENLUCHT.

Om onze ambities te realiseren zijn wij per direct op zoek naar een coördinator Events & Programmering. Als coördinator ben je enerzijds verantwoordelijkheid voor de organisatie van events die plaatsvinden bij Het Veerkwartier. Van begin tot eind, van aanvraag, naar draaiboek tot evaluatie. Zowel voor particuliere als zakelijke aanvragen weet je het tot in de puntjes te organiseren.

Naast deze werkzaamheden zorg jij – zodra je voldoende ingewerkt bent – samen met creatief directeur voor eigen Veerkwartier programmering. Programmering die Het Veerkwartier haar identiteit geeft. Denk hierbij aan theater voorstellingen, openlucht bioscoop, live muziek en buitenactiviteiten voor jong & oud op het eiland. Bij Het Veerkwartier staan we open voor nieuwe ideeën dus bij ons kun je je creatieve brein laten werken. Heel graag zelfs!!

Het is een afwisselende functie die je zowel op ons kantoor als op de vloer (binnen & buiten) uitvoert.

Om te weten: Het Veerkwartier staat alleen dit jaar (2022) nog in haar tijdelijke hoedanigheid aan de Veerplas. Vanaf oktober 2022 wordt het nieuwe duurzame & circulaire paviljoen gebouwd. Om in maart 2023 open te gaan.

Wat wij zoeken

  • ervaring in organiseren van (kleinschalige) events
  • je bent proactief, georganiseerd & hands-on. Je hebt het vermogen om in oplossingen te denken
  • flexibel beschikbaar (ook in de weekenden en avonduren tijdens event).
  • leidinggevende ervaring of je hebt het in je om leidinggevende te worden
  • In bezit van rijbewijs
  • Je bent in staat om te anticiperen op operationele situaties die zich gedurende de dag voordoen.
  • Je bent communicatief sterk, representatief, zelfstandig en stressbestendig.

Wat bieden wij:

  • een fijne & toffe werkplek met een informele sfeer
  • uiteraard een goed salaris & fijne fooi
  • kans om door te groeien bij Het Veerkwartier (nieuw paviljoen in 2023)
  • korting bij Het Veerkwartier & een altijd sluitdrankjes
  • suppen op de Veerplas vanaf de lente

Details

  • 24 – 32 uur per week
  • Seizoen contract tot en met oktober 2022. Met uitzicht op verlenging
  • Wil je ook de communicatie voor het Veerkwartier doen en heb je ervaring dan is het zeker mogelijk om 40 uur te werken

 

HET VEERKWARTIER OP INSTAGRAM